هین، همانا پس از مدتی ما کمی به نت بازگشتیم و دیدیم یه بنده خدایی که اسمش سمان می باشد و لقبش شکاف آسمون!!! ما رو به یه بازی آسمونی دعوت کرده مبنی بر "خدابازی"!!! جلل خالق!

بگذریم. ما هم که بی کار، گفتیم یه مشت چرندیات بنویسیم آپ کنیم ولی خب این بازی خیلی چرنده آخه!!!

هین، همانا ما بدین بازی دو جواب خواهیم داد که یکیش را اینجا می بینید و زیاد جدی نگیرید و یکیش را در ادامه مطلب خواهید دید که اونو هم نخونید زیاد فرقی به حالتون نمی کنه! کلا همین جوری!!!

اسم:

حضرت الیاس! حالا شما خواستی خدا صدام کن. خداوند، پروردگار، حضرت باری تعالی، حضرت ملکوتی، god، و هر چه آنچه شما می خواهید! کلا من خدای فلکسیبلیم! هر چی صدام کنی جواب میدم. حتی: هوی!

سن:

همانا من الیاس نوزده سال دارم ولی خب سن و سالی ازم گذشته! نوزده سال خدایی کردن با نوزده سال زندگی کردن فرق داره ها! البته شواهد میگن که بچگی ها به اقتضای سنم هنوز حالیم نبوده که من خدام، ولی دلیل نمیشه که!!!

ملیت:

و همانا ما بسیار جهانی می باشیم و همه مردمان رو دوست می داریم و کلا خدای خوبی هستیم! و کلا فاشیست نیستیم که فقط هوای یک ملت خاص را داشته باشیم و کلا هوای هیچ کس را نداریم

تاریخ تولد:

15 آذر. شیرینی یادت نره وگرنه به عذاب الهی دچار میشی!!!

خصوصیات ظاهری:

قد صد و تقریبا هشتاد، وزن شصت و پنج، سبزه، با مو و ابروی پر پشت مشکی. چشم های قهوه ای تیره، معمولا هم درون یک عدد شلوار جین و یک تی شرت یافت می شود! هوووی! بی خود به بهونه خدا پسر همسایه رو زاغ نزن! ن پسر همسایه هیچ کدومتون نیستم!

خصوصیات اخلاقی:

این دیگه بستگی به خودتون داره! می تونم یه لوده به تمام معنا باشم! می تونم هم احمو و بداخلاق باشم. می تونم ساکت و متفکر به نظر بیام(فقط به نظر بیام) می تونم هم وراج و نفهم باشم. می تونم عاقل و بالغ به نظر برسم. می تونم هم اسکل و جلف باشم!!! اصولا ما در طرح و رنگ های متنوع عرضه می کنیم خودمون رو!

کم و کیف رابطه:

اصولا ما هر روز صبح که پا میشیم دست و صورتمون رو بشوریم خودمون رو تو آینه می بینیم و همچنین در مواقع شانه کردن موها! و همچنین در مواقع دیگر. و همانا ما خودمانیم و شما کی می باشید؟

ارتباط ها:

و همانا ما هر گونه رابطه ای را تکذیب می کنیم و همانا ما خدای پاک دامنی هستیم و همانا این وصله ها به ما نمی چسبه! برو خودمون روزیتو جای دیگه میدیم

اهداف – علایق – عقاید:

اصولا ما هدفی نداریم جز خندیدن بعه ریش نداشته خودمان! در همین راستا هم دیر به دیر ریشمان را می زنیم تا گاهی ریش داشته باشیم به آن بخندیم و همانا هدفی است بس باحال! و همانا دلتان خوش است که دنبال هدف می گردید و بروید پی یک لقمه نون بگردید که این روز ها خربزه آب هم نیست!!!

و همانا ما به چشم آبی و موی بلند و زلف افشان و قد سرو و خرامیدن دافان مست و ... علاقه داریم و همچنین به اسکل بازی و اسکل کردن این و اون و حتی همون!!! علاقه داریم و از جلف بازی و کله خر بازی لذت می بریم و همانا همینه که هست!

و در ضمن کلا عقیده خاصی هم نداریم و این مسخره بازی ها به درد فک زدن بی خودی و وقت گذروندن می خوره و تاکید می نماییم برید پی یه لقمه نون!!!

و همانا خواستید برید ادامه مطلب!!!


>>> ادامه مطلب <<<

+ نوشته شده در یکشنبه 27 تیر 1389ساعت 19:11 توسط الی نظرات (11)